Wersje językowe
POLITYKA PRYWATNOŚCI

Polityka prywatności

Dane osobowe przekazywane przez Użytkownika przetwarzane są przez Usługodawcę, to jest: Purol Design S.C. Magdalena Purol, Marcin Purol z siedzibą w 62-200 Gniezno, ul. Żwirowa 20, posługującego się nadanym mu numerem identyfikacji podatkowej NIP: 779 236 21 29, który jest Administratorem Danych Osobowych, zgodnie z zasadami określonymi w treści Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady EU 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (zwanej dalej RODO). 

 

Kontakt z Administratorem Danych Osobowych może odbywać się w formie korespondencji tradycyjnej na adres: Purol Design S.C. Magdalena Purol, Marcin Purol ul. Żwirowa 20, 62-200 Gniezno, w formie wiadomości email: sklep.puroldesign@gmail.com lub telefonicznie: 608 089 693.

 

Jakie dane o Tobie zbieramy?

Podanie Danych Osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne do wykorzystania Witryny do celów określonych w niniejszym dokumencie. Niepodanie pewnych obowiązkowych informacji może oznaczać, że nie będzie możliwe zarządzanie rejestracją jako użytkownik lub korzystanie z niektórych funkcji sklepu. Użytkownik niniejszym gwarantuje, że podane dane osobowe są prawdziwe i dokładne oraz wyraża zgodę na zgłaszanie wszelkich ich zmian lub modyfikacji. Jeśli użytkownik udostępni nam dane osobowe osób trzecich, będzie odpowiedzialna(-y) za poinformowanie takich osób trzecich i uzyskanie ich zgody na podanie tych danych w celach wskazanych w odpowiednich rozdziałach niniejszej Polityki Prywatności. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za wszelkie straty lub szkody wyrządzone Platformie, Administratorom Danych lub stronom trzecim w wyniku podania błędnych, niedokładnych lub niekompletnych informacji zawartych w formularzach rejestracyjnych.

 

Zbieramy następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres do wysyłki (jeśli inny niż adres zamieszkania), adres poczty elektronicznej, numer telefonu, login, hasło, adres IP komputera, z którego złożono zamówienie lub zarejestrowano konto użytkownika.

 

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

Administrator Danych Osobowych, w stosownych przypadkach, wykorzystują dane osobowe do następujących celów:

 

1. Zarządzanie rejestracją jako użytkownik Witryny. Przekazane nam przez użytkownika Dane Osobowe będą wykorzystywane do identyfikacji jako użytkownika Witryny oraz zapewnienia użytkownikowi dostępu do różnych funkcji, produktów i usług, które są dostępne dla niego jako zarejestrowanego użytkownika.

 

2. Opracowanie i zawarcie umowy kupna produktów, które użytkownik nabył lub innej umowy z nami za pośrednictwem Witryny. W szczególności należy wziąć pod uwagę, co następuje: Kontaktowanie się z użytkownikiem za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu, wiadomości SMS w celu przekazania aktualnych informacji lub komunikacji o charakterze informacyjnym w związku z funkcjami, produktami lub nabytymi usługami, w tym aktualizacją bezpieczeństwa Witryny, jeśli jest to konieczne lub uzasadnione w celu ich wdrożenia. Przetwarzanie danych odbywa się albo przez okres określony w przepisach prawa, albo do momentu ustania odpowiedniego celu mającego zastosowanie do określonych danych. Na przykład dane odnoszące się do zamówień użytkownika będą przetwarzane tak długo, jak długo Administrator Danych może być zobowiązany do przechowywania takich danych zgodnie z obowiązującym prawem, i zostaną usunięte po ustaniu tego zgodnego z prawem celu.

 

3. Newsletter i cele marketingowe. Jeśli użytkownik wyraża zgodę na subskrypcję Newslettera, dostarczymy mu informacje dotyczące naszych produktów i usług w różny sposób, np. za pomocą poczty elektronicznej, innych równoważnych elektronicznych środków komunikacji (takich jak wiadomości SMS, itp.). Klient może również w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji Newslettera za pośrednictwem Witryny lub postępować zgodnie z informacjami podanymi w każdej wiadomości.

 

Aby świadczyć usługę Newslettera, Usługodawca przetwarza tylko nazwy adresów e-mail Użytkowników.

 

Udostępnianie danych osobowych osobom trzecim

Dane udostępniane są jedynie w celu realizacji usług i realizacji zamówienia. Dane mogą być udostępniane:

a) odpowiednim organom państwowym na ich żądanie na podstawie odpowiednich przepisów prawa

b) innym osobom i podmiotom – w przypadkach przewidzianych przez przepisy prawa - w tym: firmie obsługującej płatności (w zależności od wyboru sposobu płatności) oraz przewoźnikowi (kurier, Poczta Polska - w zależności od wybranego sposobu dostawy)

 

Prawo do ochrony danych osobowych

Administratorzy Danych zobowiązują się do przestrzegania poufności danych osobowych i zagwarantowania możliwości korzystania z przysługujących użytkownikowi praw. Użytkownik może skorzystać z prawa dostępu, poprawy, anulowania i sprzeciwu, wysyłając wiadomość do Administratora Danych. Użytkownik może również cofnąć daną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

 

Informacje oraz polityka dotycząca ciasteczek dostępna tutaj: ciasteczka

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl